Projektai

Esame sukaupę ilgametę patirtį, todėl galime pasigirti daugybe sėkmingų fasado apšiltinimo ir apdailos projektų. Jų metu pritaikytos tokios statybinės medžiagos, kaip:

Plonasluoksnis tinkas

Plonasluoksnio tinko fasadai puikiai tinka fasado apšiltinimui. Jie suteikia plačias galimybes architektūriniams ir estetiniams sprendimams. Taikant šias sistemas, šiltinami tiek naujai statomi, tiek renovuojami individualūs namai ir kiti pastatai.

Priklausomai nuo pasirinktos apšiltinamosios medžiagos (putų polistireno ar akmens vatos), tinkas gali būti visiškai nelaidus arba laidus vandens garams.

Tinkamai įrengta plonasluoksnio tinko apšiltinimo sistema padeda sumažinti šilumos nuostolius ir su šildymu susijusias išlaidas. Be to, pagerinama architektūrinė pastato išvaizda, patalpų mikroklimatas.

Plonasluoksnis tinkas pasižymi geru kainos ir kokybės santykiu.

Ventiliuojami fasadai

Šio tipo fasadai yra lengvi, pasižymi greitu, paprastu, švariu ir pigiu montavimu be skiedinių. Jų apdaila gali būti atliekama visais metų laikais, net ir šaltą žiemą.

Didelis ventiliuojamų fasadų privalumas yra tas, jog vasarą pastatams jie leidžia išlaikyti vėsą. Oro tarpas tarp apdailinių plokščių ir izoliacinio sluoksnio leidžia užtikrinti natūralią fasado ventiliaciją, o apdailinės plokštės apsaugo nuo tiesioginių saulės spindulių. Taip, nenaudojant papildomų brangių kondicionavimo sistemų, sukuriamas malonus mikroklimatas patalpose.

Ventiliuojamų fasadų sistema tinka nelygioms, suskilusioms ar sutrūkusioms sienoms. Ji apsaugo nuo šiltnamio efekto susidarymo, neblokuojamas drėgmės pasišalinimas, todėl užtikrinamas pastato „kvėpavimas“.

Šio tipo fasadai pasižymi puikiomis termoizoliacinėmis, estetinėmis ir apsauginėmis savybėmis. Jiems nereikia kosmetinio remonto (dažymo, tinkavimo ir panašiai).

Ventiliuojamų fasadų sistemos ypač praverčia, kai norima išvengti drėgmės atsiradimo konstrukcijoje arba suformuoti vizualiai patrauklią, ilgaamžišką pastato išvaizdą.

Tokio tipo išorinė apdaila pasižymi tvirtumu, atsparumu aplinkos poveikiui ir dekoratyvumu. Ji patikimai apsaugo visą konstrukciją ir patį pastatą nuo temperatūros pokyčių, vėjo, lietaus ar sniego. Drėgmė iš išorės nesikaupia konstrukcijoje ir nedaro jai įtakos.

Klinkerinio apdailinis mūras

Klinkerio apdailinėmis plytomis padengtas namo fasadas pasižymi puikiomis estetinėmis ir termoizoliacinėmis savybėmis. Ši statybinė medžiaga nesugeria drėgmės, sulaiko triukšmą ir nereikalauja ypatingos priežiūros.

Tokia apdaila padeda sukurti solidų ir stilingą pastato įvaizdį. Iš klinkerio apdailinės pagamintos plytos yra atsparios smūgiams ir gniuždymui, todėl pasižymi ilgaamžiškumu. Jas galima naudoti net ir itin atšiauriomis oro sąlygomis.

Orui pralaidi plytų struktūra užtikrina natūralų namo sienų „kvėpavimą“. Dėl šios priežasties vasarą pastate palaikoma maloni vėsa. Žiemą klinkerio plytos namus apsaugo nuo staigaus atšalimo.

Renkantis klinkerio apdailines plytas naudinga žinoti, kad jos turi tam tikrą drėgmės įgeriamumo procentą: kuo šis mažesnis, tuo plytos ilgaamžiškesnės. Tačiau net ir didesnį drėgmės įgeriamumo procentą turinčios plytos yra pakankamai ilgaamžės. Jos kuo puikiausiai tinka individualiems namams.

Klinkerio apdailinis mūras dėl pastovios oro cirkuliacijos fasado sistemoje padeda sustabdyti drėgmės patekimą į konstrukciją. Tokia fasado sistema pasižymi atsparumu aplinkos poveikiui, todėl net ir po ilgo laiko nepraranda estetinio vaizdo.

Storasluoksnis tinkas

Tokia fasado sistema pasižymi aukštu energetiniu efektyvumu ir dideliu atsparumu drėgmei. Ji yra laikoma viena patvariausių ir ilgaamžiškiausių.

Pagrindinis storasluoksnės fasado šiltinimo sistemos privalumas – metalinių tvirtinimo elementų (tinklo ir ankerių) naudojimas. Jie suteikia didesnį mechaninį tvirtumą. Šiltinimo sluoksnis šiuo atveju atlieka tik apšiltinimo funkciją.

Naudojant tokią sistemą nereikia iš anksto paruošti šiltinamo paviršiaus. Ji yra laidi vandens garams, todėl jie nesikaupia fasado viduje.

Storasluoksnis tinkas tinka drėgnoms patalpoms, yra atsparus šalčiui, patvarus, ilgaamžiškas ir energetiškai efektyvus. Be to, jį galima naudoti baigiamajam sluoksniui.