Plonasluoksnis tinkas
Klinkerinis mūras
Storasluoksnis tinkas

Ventiliuojami fasadai < Atgal

Lengvas, greitas, paprastas, švarus ir pigus montavimas nenaudojant jokių skiedinių. Didesnė pinigų suma tenka kokybiškoms, ilgaamžėms medžiagoms ir mažesnė apdailos darbams atlikti. Fasado apdaila gali būti atliekama visais metų laikais, net ir esant didžiausiems šalčiams.

Ventiliuojami fasadai pastatams vasarą padeda būti gerokai vėsesniais.
Karštuoju metų laiku oro tarpas tarp apdailinių plokščių ir izoliacinio sluoksnio užtikrina natūralią fasado ventiliaciją, o apdailinės plokštės apsaugo nuo tiesioginių saulės spindulių tokiu būdu pasiekiamas komfortiškas mikroklimatas patalpose, nereikalaujantis papildomų brangių kondicionavimo sistemų.

Ventiliuojamų fasadų sistema puikiai tinka nelygioms, suskilusioms ar sutrūkusioms sienoms. Išorinei pastato sienai nereikalingas specialus paruošimas prieš ventiliuojamo fasado kabinimą. Nereikalingi tinkavimo darbai. Ventiliuojamu fasadu eliminuojami visi mūrijimo defektai, siūlių netikslumai, sienos kreivumo defektai, įtrūkimai, skilimai ar kiti pažeidimai.

Ventiliuojami fasadai ir jų sistema neleidžia susidaryti šiltnamio efektui. Drėgmė susidariusi dėl garų difūzijos netrukdomai išleidžiama iš pastato, nes fasado apdaila nėra prigludusi ir neblokuoja drėgmės pasišalinimo ir pastato „kvėpavimo".

Dėl  išvardintų priežasčių naujiems pastatams tokia fasado apdaila sumažina energetines sąnaudas pastato šildymui, taip pat optimizuojamas pastato išorinės sienos storis, todėl sumažinama apkrova pamatams.

Projektų galerija