Ventiliuojami fasadai
Klinkerinis mūras
Storasluoksnis tinkas

Plonasluoksniai tinkuojami fasadai- viena iš efektyviausių fasadų šiltinimo ir apdailos sistemų. < Atgal

Šiuo metu vienas iš efektyviausių pastato fasado šiltinimo metodų yra kompleksinės fasado šilumos izoliacijos ir apdailos sistemos. Daugiasluoksnę sistemą sudaro: šilumos izioliacijos klijavimo ir armavimo mišiniai, gruntas ir  apdailinis sluoksnis.

Įrengiant šilumos izoliacijos sistemą ypač svarbus yra armuojamasis sluoksnis. Gerų duomenų taip pat turi būti ir armuojamasis tinklas bei glaistomasis mišinys. Šilumos izoliacijos sistemoms reikalingi ne tik aukštos kokybės klijuojamieji ir glaistomieji mišiniai bei apdailos dangos. Būtinos suderinamos ir viena kitą papildančios medžiagos, užtikrinančios atsparumą įtrūkimams esant skirtingos prigimties deformacijoms bei atsparumą atmosferos poveikiui.

Kokybiška, patikima šilumos izoliacija reiškia ne tik plokščių apsaugą - tai visų problemų keliančių vietų apsaugos užtikrinimas. Šių užduočių sprendimui siūlomi skirtingos paskirties profiliai, siūlių sandarinimo juostos, šarviniai tinklai, tinklai durų ir langų šlaitams bei įvairiems mazgams.

Pagalbinių medžiagų naudojimas užtikrina darbų technologiškumą, ilgą sistemos eksploatacijos laiką ir jos termoizoliacinių savybių išsaugojimą.

Fasadų šiltinimo metodas - tai vienas iš efektyviausių būdų siekiant sumažinti energijos sąnaudas, kurių reikia pastatams šildyti.

Plonasluoksnio tinko fasadai leidžia išspręsti daug problemų: apšiltinamas fasadas, suteikiama didelių galimybių architektūriniams ir estetiniams sprendimams.

Projektų galerija